MATEMATYCZNIE PIERWSZEGO DNIA WIOSNY

Uczniowie klas IV-VIII dzień wiosny świętowali nietypowo. Tego dnia wiosna zaistniała w wymiarze matematycznym. Uczniowie budowali makiety miasta PI, stroili Ludolfinę, a najsilniejsze reprezentacje klasowe brały udział w podchodach matematycznych rozwiązując zagadki logiczne.

Wszyscy bawili się rewelacyjnie! Pani Dyrektor Katarzyna Ślusarz i Pani Wicedyrektor Grażyna Kapczyńska doceniając kreatywność i ciężką pracę uczniów tego dnia postanowiły nagrodzić wszystkich obecnych talonami na hot doga w lokalnym delikatesiku.

Tego dnia odbył się również konkurs Matematyczny Kangur, w którym udział wzięły nasze najtęższe matematyczne umysły. Szczególne podziękowania należą się Szkolnej Radzie Rodziców, która dofinansowała konkurs.