MALTA SZKOLENIE CLIL

Powiększ obraz:

Malta Szkolenie CLIL

Pani Joanna Krasowska, nauczyciel języka angielskiego, w dniach 06-10.11.2023 wzięła udział w tygodniowym szkoleniu z metody CLIL, które odbyło się na Malcie. Kurs zorganizowany przez firmę ETI Malta skupiał się na istocie metody CLIL w nauczaniu języka obcego opartej na jednoczesnym przekazywaniu treści z dziedziny nauczanych przedmiotów i elementów języka obcego oraz na przydatnych w tej metodzie narzędziach.

W czasie kursu nauczyciele wymieniali doświadczenia związane z nauczaniem języka obcego, zdobywali wiedzę na temat ciekawych narzędzi (np. WEBQUEST, CLILSTORE), ćwiczyli swoje umiejętności i prezentowali wyniki swojej pracy.

Tutaj można obejrzeć jedno z przykładowych zadań.

Po ciężkiej pracy czas spędzaliśmy na wspólnym zwiedzaniu tej wspaniałej wyspy, odkrywaniu jej walorów, pięknych miejsc i poznawaniu ciekawej kultury.

Czytaj więcej o: Malta Szkolenie CLIL