15-lecie nadania szkole imienia Mikołaja Kopernika

27 lutego 2024r. w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie odbyła się uroczystość 15-lecia nadania imienia. Swoją obecnością zaszczycili nas Włodarze Gminy Ostróda – Wójt Pan Bogusław Fijas, Zastępca Wójta Pan Grzegorz Kastrau, Przewodniczący Rady Gminy Ostróda Pan Janusz Sadowski oraz Powiatu Ostródzkiego – Starosta Pan Andrzej Wiczkowski. Gościem honorowym był Senator Rzeczypospolitej Polskiej Pan Gustaw Marek Brzezin. Gościliśmy także Kierownika Referatu Oświaty Panią Ewę Malinowską, dyrektorów szkół i placówek oświatowych Gminy Ostróda, Radnego Rady Gminy Pana Łukasza Wolfa, Sołtysa Sołectwa Samborowo Pana Jacka Grabowskiego i wiele osób czynnie uczestniczących w codziennym życiu placówki. Spotkanie swoimi występami uświetniły przedszkolaki i najmłodsi uczniowie szkoły. Było wiele wspomnień, wzruszeń i refleksji.

Dziękujemy wszystkim za piękne życzenia i bycie w tym dniu z nami.