Konkurs Kolęd i Pastorałek

W dn. 17 stycznia 2024 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Kolęd i Pastorałek, który pozwolił uczestnikom i słuchaczom znaleźć się raz jeszcze w atmosferze nieodległych Świąt Bożego Narodzenia. 22 uczniów z klas I - VI w zimowo-świątecznej scenerii zaprezentowało swoje umiejętności wykonując bardziej i mniej znane kolędy i pastorałki.
W jury zasiadły: pani dyrektor Katarzyna Ślusarz, pani wicedyrektor Grażyna Kapczyńska, pani Agnieszka Kowal i pani Wanda Banachomska.
Obok utworów wykonanych acapella usłyszeliśmy kolędę na wiolonczeli (Julia Kwiatkowska), na dzwonkach (Aleksandra Skrzyńska) oraz przy wtórze ukulele (Martyna Ostrowska).
Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:

W grupie klas I - III
I miejsce - Lena Napiórkowska z kl. II
II miejsce - Hanna Garbowska z kl. I
III miejsce - Marianna Kask z kl. III

W grupie klas IV - VI
I miejsce - Patrycja Karabinowska z kl. VIb
II miejsce - Maja Wiśniewska z kl. VIa
III miejsce - Weronika Truszczyńska z kl. VIa

Pozostali uczestnicy konkursu to:
Anastazja Jeronim, Mikołaj Klamant, Grzegorz i Hania Wojtun, Maciej Kopański, Eliza i Maja Kask, Maja Puciłowska, Julia Teska, Robert Kopański, Agata Pycia, Adrian Malinowski, Natalia Chrostowska.

Wszyscy uczestnicy konkursu mogą odczuwać dumę i satysfakcję, bo zebrali wspaniałe brawa. Również my, nauczyciele, cieszymy się, że mamy takich odważnych i zdolnych uczniów. Gratulujemy też Rodzicom ich pociech. Życzymy Im wszystkiego najlepszego!