WIGILIA SZKOLNA

21 grudnia 2023 roku wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy obsługi i administracji spotkali się przy wspólnym obficie (dzięki Rodzicom) zastanowionym stole, by razem świętować nadchodzące Święta Bożego Narodzenia. Uroczystość poprowadził ksiądz Krzysztof Górny wraz z uczennicami klasy VIb. Tego dnia zniknęły wszystkie podziały, staliśmy się jedną wielką Szkolną Rodziną. Wspólne kolędowanie uświetniły cudowne występy uczniów klas I-III.  Na koniec podzieliśmy się opłatkiem.

Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia zdrowych i spokojnych świąt, a także wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku.

Wigilia szkolna wprowadziła  nas w miły, rodzinny, świąteczny klimat Świąt Bożego Narodzenia.

Ogromne podziękowania ślemy do WSZYSTKICH WSPANIAŁYCH RODZICÓW, dzięki którym mogliśmy delektować się najróżniejszymi wigilijnymi potrawami.

Autor: Joanna Krasowska