Święto Zakochanych w naszej szkole

14 lutego 2023 roku w Naszej szkole obchodziliśmy Walentynki.

Walentynki to Święto pełne miłości, którą można okazywać na wiele różnych sposobów.

14 lutego obchodziliśmy w szkole walentynki. Tego dnia uruchomiona została Poczta walentynkowa, dzięki czemu każdy mógł wysłać bliskiej osobie walentynkę - nie tylko tej, w której jest się skrycie zakochanym ale także tej, którą się bardzo lubi albo szanuje.

Uczniowie klas 1-3 tego dnia ubrali się w czerwone stroje, aby podkreślić to święto.

Samorząd Uczniowski wraz z wolontariuszami Klubu 8 zorganizowali kiermasz z własnoręcznie wykonanymi walentynkami, balonami z wróżbami i życzeniami oraz muffinkami z wróżbami dla zakochanych i nie tylko.

Wszystkie przygotowane atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem, a szkolne korytarze zalała fala pozytywnych i wyjątkowo ciepłych uczuć.

Autor: Katarzyna Mikołajczyk, Katarzyna Pietrzyk