CERTYFIKAT SZKOŁY PRZYJAZNEJ WOLONTARIATOWI

05 grudnia 2022 roku w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza przedstawiciele naszej szkoły zostali zaproszeni na gminne świętowanie tego dnia do Szkoły Podstawowej im. K. I. Gałczyńskiego w Lipowie. Dla wolontariuszy Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie był to wyjątkowy dzień, gdyż został im wówczas uroczyście wręczony Certyfikat Szkoły Przyjaznej Wolontariatowi. Chociaż każdy członek „Klubu Ośmiu” wie, że wolontariusz to osoba, która dobrowolnie, świadomie i bezinteresownie niesie pomoc innym, to jednak nagroda w takiej postaci jest wielkim wyróżnieniem i powodem do dumy. Certyfikat przyznany przez prezesa Fundacji „Świat na Tak” panią Jolantę Fabisiak jest podsumowaniem wieloletniej pracy „Klubu Ośmiu” działającego w naszej szkole, za którą bardzo dziękujemy wszystkim jego członkom życząc kolejnych sukcesów.