DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2022 roku, Dzień Edukccji Narodowej, był ważny nie tylko dla wszystkich pracowników oświaty, ale również dla naszych najmłodszych - frupy trzylatków oraz uczniów klasy pierwszej. Tego dnia zdali oni swój pierwszy ważny w życiu egzamin i po uroczystym ślubowaniu i pasowaniu przez panią Dyrektor Katarzynę Ślusarz na przedszkolaka i ucznia oficjalnie stali się członkami naszej szkolnej społeczności. Uroczystości poprowadzone zostały przez wychowawczynie, panią Julitę Laskowską (trzylatki) i panią Katarzynę Pietrzyk (pierwsza klasa).

Następnie pani Dyrektor podziękowała wszystkim pracownikom, zarówno nauczycielom jak i pracownikom obsługi i administracji, za ciężką pracę. Doceniając trud i zaangażowanie wręczyła Nagrody Dyrektora.

Najlepsze życzenia i podziękowania wszystkim pracownikom oświaty złożyli również przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego.