Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek Szkolnych, w związku z tym, uczniowie klas I-IV byli zachęcani do czytelnictwa. Zapraszamy do artykułu i galerii.

O korzyściach płynących z czytania dowiadujemy się coraz więcej ciekawostek.

Mogli się o tym przekonać uczniowie klas I-IV podczas akcji czytelniczej z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

W promowaniu czytelnictwa dzielnie wspiera naszych najmłodszych czytelników Gang Słodzików, który przekonuje do codziennego czytania przez 10 minut dziennie codziennie z bliskimi osobami z rodziny lub samodzielnie. Za każdą codzienną przygodę z książką w październiku, czekają  w bibliotece naklejki Gangu Słodzików.

Mamy nadzieję, że wszystkie dzienniczki będą wypełnione naklejkami po brzegi, a nawyk czytania zostanie już z nami na długo