WYCIECZKA DO GDYNI

22 czerwca 2022 roku uczniowie klasy II, III i IVa wybrali się wraz z wychowawczyniami do Gdyni. Wycieczka rozpoczęła się wizytą w Akwarium Gdyńskim, w którym dzieci mogły podziwiać niesamowite okazy wodnej fauny i flory z całego świata. Następnie udali się wszyscy na statek ORP Błyskawica, polski niszczyciel biorący udział w działaniach II wojny światowej. Pogoda dopisywała, wszyscy więc skusili się na pyszne lody na wybrzeżu.

Wycieczka zakończyła się wizytą w Centrum Nauki Eksperyment, niesamowitym miejscu, w którym dzieci mogły całkowicie oddać się twórczemu eksperymentowaniu na licznych interaktywnych wystawach.

Ten piękny dzień pełen wrażeń i świetnej zabawy zakończył się pysznym posiłkiem w restauracji Parkowe Bistro.