AKCJA ZNICZ WSPARŁA PASJĘ NASZEGO ABSOLWENTA

INFA to koń adoptowany przez Jaśka - absolwenta naszej szkoły. Chłopiec pomimo wielu trudności  nie boi się rozwijać swojej pasji i uparcie dąży do realizacji swoich celów, dając dobry przykład uczniom naszej szkoły. Wolontariusze bardzo chętnie czerpią  korzyści płynące z przebywania z końmi, które znane są ze swoich walorów terapeutycznych. Chcą je głaskać, przytulać. Zadają również wiele pytań na ich temat, ciekawi ich również jak Jasiek radzi sobie z opieką nad nimi będąc jeszcze uczniem szkoły średniej. Odwiedzając  stajnie  Jaśka cieszymy się patrząc na jego rozwój, a nasi uczniowie jak zwykle wykazując się empatią i wrażliwością niosą Infie smakołyki w postaci jabłek, marchewek, suchego chleba, a dzięki AKCJI ZNICZ także i paszy;)