ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

W tym roku w naszej szkole to pierwszaki uroczyście inaugurowały nowy rok szkolny 2021/2022. W przystrojonej auli wraz z rodzicami, dyrekcją szkoły i przyszłą wychowawczynią panią Bożeną Całka, odśpiewały hymn państwowy, wysłuchały przemówienia wójta gminy Ostróda i życzliwych słów Dyrektora Szkoły, pani Katarzyny Ślusarz. Myślą, która towarzyszyła tej uroczystości była - nowa podróż i rozwinięte skrzydła.

Uczniowie klasy IVa i VIIa w imieniu społeczności szkolnej uczcili 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej: po krótkiej przemowie wygłoszonej przez panią Martę Pokrzywnicką odśpiewali hymn państwowy oraz złożyli wiązankę kwiatów i zapalili znicz przy Kamieniu Pamiątkowym w Samborowie.

Wszystkim  uczniom, a szczególnie tym z klasy pierwszej, życzymy w nowym roku szkolnym - szkoły, która będzie pasjonującą podróżą po świecie nauki, przyjaźni i najcenniejszych wartości w życiu.