DZIEŃ DZIECKA W KLASACH I-III

1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Dziecka. Była to doskonała okazja do spędzenia beztrosko czasu. W tym dniu dzieci z klas I-III brały udział w zabawach i grach matematycznych i językowych z angielskiego zorganizowanych przez p. Katarzynę Pietrzyk oraz p. Joannę Krasowską. Uczniowie budowali modele przestrzenne, odkodowywali obrazki oraz zaszyfrowane słowa po angielsku, szukali w szkole kształtów z legendy, rozgrywali zaciętą grę w kółko i krzyżyk, a także mierzyli, która klasa jest najdłuższa (okazało się, że najmłodsi uczniowie tworzą najdłuższą klasę). Po zabawach był czas na wspólne pieczenie kiełbasek i loterię fantową, w której każdy z uczniów wygrał ciekawe nagrody. Dzień Dziecka to był fajny dzień!