DZIEŃ DZIECKA

1 czerwca 2021 roku uczniowie klas IV-VIII Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie wzięli udział w festynie na polu namiotowym  "Rataj" w Samborowie. Spotkanie miało na celu integrację uczniów, profilaktykę uzależnień oraz edukację w zakresie kompetencji językowych i matematycznych. W ramach festynu uczniowie wzięli udział w grach i zabawach sportowych, w loterii fantowej oraz potyczkach językowych i matematycznych pod hasłem "ŁAMACZE SZYFRÓW". Fundatorem nagród był Pełnomocnik Wójta Gminy Ostróda ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień.

Podziękowania należą się:

- Radzie Rodziców Zespołu Szkół im Mikołaja Kopernika w Samborowie za zakup kiełbas oraz Panu Łukaszowi Wolf i Panu Jackowi Grabowskiemu zaprzygotowanie pola namiotowego oraz ogniska,

- firmie UNIFREEZE za lody,

- firmie GS Piekarnia za pieczywo.

DZIĘKUJEMY!

Było smacznie i wesoło, a dzieci przy pięknej pogodzie mogły nie tylko miło spędzić czas na pogawędkach i wspólnych zabawach, ale także porywalizować w rozgrywkach sportowych i wytężyć mózg w zagadkach matematycznych i językowych. Zabawa była przednia. :)

WSZYSTKIM DZIECIOM MAŁYM I TYM CAŁKIEM DUŻYM ŻYCZYMY WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!