ŚLUBOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

W Dzień Edukacji Narodowej, 14 października 2020 roku, nasi pierwszoklasiści oficjalnie dołączyli do grona szkolnej społeczności. Uroczystość rozpoczęła krótkim wystąpieniem Przewodnicząca Samoorządu Uczniowskiego, Michalina Morenc. Następnie zaprezentowali się nasi najważniejsi bohaterowie tego dnia. Po wspaniałym występie artystycznym naszych najłodszych uczniów przystąpili oni do pasowania na Ucznia Zespołu Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie. Dzieci najbardziej jednak ucieszyły się z przepięknych podarków ufundowanych przez Szkolną Radę Rodziców.

KOCHANE PIERWSZAKI, ŻYCZYMY WAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, SAMYCH PIĄTEK I SZÓSTEK!

Uroczystość połączona została z obchodami Dnia Edukacji Narodowej, które rozpoczęły się od złożenia życzeń wszystkim nauczycielom oraz pracownikom administracji i obsługi przez Nicol Chrostowską w imieniu społeczności uczniowskiej. W tym roku zamiast kwiatów dzieci podarowały wierszyk z życzeniami.

Następnie głos zabrała Dyrektor Szkoły, pani Katarzyna Ślusarz, która podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za pracę oraz wręczyła Nagrody Dyrektora pracownikom pedagogicznym oraz obsługi i administracji.