KONKURS TALENTÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ

W dniu 24 marca 2017r. odbył się w Szkole Podstawowej w Samborowie „Konkurs Talentów”, do którego zgłosiło się 23 uczniów z klas I-VI.

W komisji zasiadały:  p. Wanda Banachomska, p. Grażyna Kapczyńska i organizator konkursu p. Danuta Zenc.

Uczniowie prezentowali swoje talenty z różnych dziedzin  sztuki: muzyki, plastyki, techniki czy fotografii.  Ocenianiu podlegały dwie grupy wiekowe: klasy I-III  i  klasy IV-VI.

I miejsce w klasach I-III zajęła Nikola Flantowicz z klasy III – za pracę plastyczną „Natura”.

II miejsce zdobyli: Natalia Kasper i Hania Łukaszewicz z klasy IIa – za ciekawe gąsienice wykonane z różnych materiałów  oraz  Jan Lisowski z klasy III- za pracę techniczną „Eco-plecak i klapki” z tektury.

III miejsce zajęli uczniowie z klasy III: Michał Krajewski, Laura Trojan i Nikola Kuchmeister – za piosenkę

„Pięknie żyć”.

Wyróżnienie otrzymały:Lena Neuman z klasy IIa- za strój wiosenny i Laura Trojan- za kolorowego stworka.

Natomiast w klasach IV-VI:

I miejsce zajęła Natalia Sokołowska z klasy VI – za piosenkę „Porady na zdrady” wykonaną a capella.

II miejsce zajęła Karolina Makowska z klasy IVb- za pracę fotograficzną „ Moja podróż do Zakopanego”.

III miejsce zajęły: Kaja Morenc, Karolina Makowska z klasy IVb i Michalina Kulesza z klasy V- za piosenkę „Na cztery kopyta i wiatr” z prezentacją multimedialną.

Nagrody i dyplomy zostały wręczone w dniu 31 marca 2017r. na apelu szkolnym.