ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

W związku z sytuacją epidemiologiczną i czasowym zawieszeniem funkcjonowania placówek oświatowych, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich tegoroczne zakończenie roku szkolnego nie będzie miało tradycyjnego przebiegu. Uroczyste spotkania odbędą się tylko dla oddziałów kończących edukację w danej placówce.

25 czerwca 2020r. (czwartek) o godz. 1230 do hali sportowej zapraszamy dzieci sześcioletnie z grupy Jeżyki wraz z rodzicami na uroczystość pożegnania z przedszkolem.

26 czerwca 2020r. (piątek) o godz. 900 do hali sportowej zapraszamy uczniów klasy VIII wraz z rodzicami na uroczystość zakończenia nauki w szkole podstawowej.

Dzieci przedszkolne z grupy Krasnale i grupy Sówki pamiątkowe dyplomiki i książeczki otrzymają we wrześniu. Uczniowie klas I – VII świadectwa promocyjne, nagrody książkowe i dyplomy otrzymają na uroczystości rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Chcemy, by odbyło się to w sposób uroczysty i miało właściwą oprawę, a nie było jedynie wydaniem dokumentu. Wszyscy, którzy będą potrzebowali lub będą chcieli odebrać swoje świadectwo, mogą to uczynić w sekretariacie szkoły w dniach 29 czerwca 2020r. – 17 lipca 2020r. w godzinach 800 – 1300.  26 czerwca 2020r. uczniowie klas I – VII spotkają się ze swoimi wychowawcami jedynie online.

Katarzyna Ślusarz

Dyrektor ZS w Samborowie