Mikołaju, Mikołaju co Ty robisz w naszym kraju?

Tradycyjnie, 6 grudnia, naszą szkołę i przedszkole odwiedził św. Mikołaj. Do jego wizyty przygotowywaliśmy się bardzo starannie. W holu głównym stanęła piękna choinka, którą udekorowaliśmy z wielką starannością. Każda sala lekcyjna i wszystkie korytarze przybrały świąteczny wystrój – migotały światełka a oczy cieszyły kolorowe ozdoby. Wszystkie przedszkolaki i wszyscy uczniowie otrzymali od Mikołaja czekolady. Na sześciolatki i uczniów klas I – VIII czekała jeszcze jedna niespodzianka. Odwiedził nas podróżnik pan Jan Witkowski. Jego opowieść, bogato ilustrowana zdjęciami z licznych wypraw, miała charakter profilaktyczny i dydaktyczny – mówiła o tym, jak ważna w życiu każdego z nas jest motywacja. Przez cały dzień towarzyszyła nam radosna atmosfera, było słodko i kolorowo.

Słodycze i spotkanie z podróżnikiem sfinansowała Rada Rodziców. Na ręce pani przewodniczącej Elżbiety Neumann składamy serdeczne podziękowania.

Dziękujemy również panu leśniczemu Zbigniewowi Trzebiatowskiemu za piękną, jak co roku, choinkę.