ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU „GDY DOROSNĘ, ZOSTANĘ...”

6 grudnia 2019 roku w Mikołajki nastąpiło  rozstrzygnięcie konkursu Gdy dorosnę, zostanę... zorganizowanego przez szkolnego doradcę zawodowego panią Kingę Rawdanowicz w ramach szkolnego tygodnia kariery. W konkursie brali udział uczniowie klas I-III. Tematem prac był ich wymarzony zawód. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem.
Osoby nagrodzone:
Wyróżnienie w konkursie otrzymali: Nikola Mamińska (klasa I) , Nina Szytniewska (klasa IIb) , Antoni Dutkiewicz (klasa IIb) , Hanna Żmijewska (klasa IIb) i Tomasz Kwiatkowski (klasa I) .
Trzecie miejsce  Lena Wiśniewska (klasa I) , Adam Mateuszczak (klasa I) , Gabriela Wojtun (klasa IIb) .
Miejsce drugie: Agata Pycia (klasa I) oraz Oliwia Jackowska (klasa IIb) .
Zwyciężczynią konkursu została Gabriela Kaźmierczyk z klasy IIa.
Wszyscy uczniowie otrzymali podziękowania za udział w konkursie. Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy wytrwałości w dążeniu do zdobycia wymarzonego zawodu!