PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

27.11.2019 roku w szkolnej świetlicy odbyło się Pasowanie na Świetlika, w którym brali udział uczniowie klasy I.

Dzieci, w obecności jury: Pani Wicedyrektor Grażyny Kapczyńskiej i Pani wychowawczyni Katarzyny Pietrzyk miały do wykonania kilka zadań: musiały wykazać się kreatywnością w kończeniu rysunków, znajomością zasad bezpieczeństwa - zarówno podczas pobytu na świetlicy, jak i powrotów do domu, sprytem i zwinnością podczas pokonywania przeszkód, piękną dykcją podczas wymawiania trudnych wyrazów, a także uśmiechem, nawet podczas jedzenia kwaśnej cytryny. Dzieci po wspólnym odczytaniu Roty Świetlika, wysłuchaniu wystąpienia starszej koleżanki Marty, witającej maluchy w gronie społeczności Świetlików, zostały pasowane na Świetlika przez Panią Wicedyrektor Grażynę Kapczyńską, a uroczystość poprowadziła i przygotowała Pani Agnieszka Kowal, której serdecznie dziękujemy!