Jesteś tutaj:
  2. Nowości

Szanowni Państwo.

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym zajęcia w szkole zostały zawieszone. Od 25 marca 2020r. prowadzimy zdalne nauczanie. Zaistniała sytuacja nie zwalnia ucznia z obowiązku szkolnego.  Uczniowie będą uczestnikami procesu dydaktycznego poprzez dziennik elektroniczny Librus, w którym znajduje się plan lekcji.  Logowanie się do systemu jest potwierdzeniem obecności ucznia na zajęciach. Plan lekcji nie obliguje ucznia do pracy wyłącznie w zaplanowanych godzinach. Uczeń może przystąpić do lekcji w dogodnym dla siebie czasie, ale  w ciągu danego dnia. Nauczyciele realizują podstawę programową. Mają prawo do oceniania postępów ucznia oraz obowiązek udzielania informacji zwrotnej. Nauczyciele przedszkola utrzymują kontakty z rodzicami telefonicznie, materiały do pracy dla dzieci przekazują w wiadomościach SMS.  Nauczyciele prowadzący zajęcia w ramach udzielanej przez szkołę pomocy psychologiczno - pedagogicznej mają obowiązek wspierania ucznia w bieżącej pracy. Uczeń, jeśli nie potrafi wykonać otrzymanego zadania kontaktuje się z nauczycielem rewalidacji, zajęć korekcyjno - kompensacyjnych, zajęć wyrównawczych i pod jego kierunkiem wykonuje zadania. Nauczyciel logopeda raz w tygodniu przesyła zadania uczniom objętym pomocą logopedyczną. Nauczyciele przesyłając materiały udzielają szczegółowych instrukcji, jak należy z nimi postępować. W razie pytań i wątpliwości należy kontaktować się z nauczycielem, wychowawcą, pedagogiem szkolnym, dyrekcją szkoły poprzez dziennik elektroniczny, pocztę elektroniczną zs.samborowo@wp.pl , telefonicznie pod nr telefonu 896476023. Bardzo proszę, aby wsparli Państwo swoje dzieci w tym trudnym czasie.

Pozdrawiam serdecznie.

Katarzyna Ślusarz - dyrektor ZS w Samborowie