Dzień Szalonej Fryzury

Dzisiaj w Naszej szkole obchodziliśmy Dzień Szalonej Fryzury, który był jedną z form witania i radości z wiosny.

Dzisiaj każdy kto tylko chciał - duży i mały, przyszedł do szkoły w fantazyjnej, kolorowej fryzurze.

Działo się, działo.

Zapraszamy do lektury i galerii.

Dzień Szalonej Fryzury powstał dzięki zaangażowaniu Samorządu Uczniowskiego i Małego Samorządu Uczniowskiego.

23 marca zorganizowany został w klasach 1-8 z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego i Samorządu Uczniowskiego Dzień szalonej fryzury.

W czwartek obowiązywało hasło: GDY PRZYJDZIESZ CIEKAWIE UCZESANY, W TYM DNIU NIE BĘDZIESZ PYTANY.
Dzień ten wzbudził duże zainteresowanie nie tylko dziewczynek ale i chłopców. Pomysłów nie brakowało... kolorowe włosy, kwiaty, loki, rogi, brokat, wstążki zagościły w czuprynach naszych uczniów.

Dzisiaj, w całej szkole odbyła się rewia najbardziej szalonych fryzur, jakie można sobie wyobrazić. W dzisiejszym dniu liczyło się szaleństwo, kreatywność i pomysłowość. Duzi i mali, uczniowie i nauczyciele kroczyli dzisiaj po szkole w wyrazistych fryzurach.

Na koniec dnia, na hali sportowej odbyły się wybory, podczas których, trzech zgłoszonych z każdej klasy uczniów, zostało poddane ocenie jury. Zwyciężczynią klas IV-VIII zajmującą 1 miejsce została Maja Dobkiewicz z klasy Va, natomiast 1 miejsce w klasach 1-3 zajęła Ola Skrzyńska. Serdecznie gratulujemy!

W przyszłym roku na pewno powtórzymy tę akcję. Cieszymy się z pomysłowości naszych uczniów i chęci udziału w zabawie.

Dzień Szalonej Fryzury uważamy za udany!

Autor: Katarzyna Pietrzyk, Marta Bredłowska