Pasowanie na przedszkolaka w grupie Jagódek

Pasowanie na przedszkolaka to pierwsza i jakże wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które po raz pierwszy rozpoczyna swoją przygodę z edukacją.

W dniu 14.10.2022 dzieci z grupy Jagódki oficjalnie zostały przyjęte do grona przedszkolaków.

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale dzieci trzymały się bardzo dzielnie.

Po części artystycznej, dzieci złożyły ślubowanie, w którym obiecały: "Być dobrym przedszkolakiem, zawsze słuchać swoich Pań i mamy, grzecznie bawić i fikać , wszystko zjadać z talerzyka , zawsze być zuchami i dobrymi kolegami".

Następnie Pani Dyrektor za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”.
Nie zabrakło dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców z pewnością powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.

Autor: Julita Laskowska