PASOWANIE NA ŚWIETLIKA

Tegoroczne pasowanie na Świetlika odbyło się 22 października 2021r. Było ono niemałym przeżyciem dla nowo przyjmowanych w poczet Świetlików uczniów. Dzieci stawały przed kolejnymi zadaniami i próbami: kreatywnym rysowaniem, konkursem wiedzy o szkole i świetlicy, wykonaniem jesiennych liści oraz próbą śmiechu wymagającą zjedzenia kawałka cytryny z wielkim uśmiechem na twarzy. Dopiero, gdy zaproszeni goście zgodnie stwierdzili, iż uczniowie zasługują na włączenie do zacnego grona Świetlików, nastąpiło ślubowanie oraz pasowanie. Nowe Świetliki otrzymały pamiątkowy dyplom oraz drobne upominki  od Wicedyrektora szkoły, pani Grażyny Kapczyńskiej.

Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem z wychowawczynią klasy pierwszej panią Bożeną Całka oraz panią Agnieszką Kowal.