ŻEGNAJCIE I POWODZENIA

26 czerwca 2020 pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej. W tym roku skromnie, ze względu na panującą w kraju sytuację pandemiczną, jednak bardzo uroczyście, jak na tak ważny moment w życiu tych młodych ludzi przystało. Akademię poprowadziła pani Dorota Piątek oraz wychowawca klasy VIII, pan Sławomir Mikołajczyk.

Pani Dyrektor wraz z wychowcą wręczała uczniom świadectwa, nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, dyplomy za aktywną działalność na rzecz społeczności szkolnej i za konkursy. Po raz drugi przyznany został Medal „Per aspera ad astra” za najlepsze wyniki w nauce - Patrycji Zalewskiej oraz Statuetka Szkolnego Mistrza Sportu - Bartłomiejowi Sadowskiemu.  Gratulujemy wszystkich sukcesów!

Podziękowania za aktywną działaność na rzecz szkoły, za okazywane nam wsparcie i pomoc złożone zostały również na ręce wspaniałych Rodziców naszych uczniów.

Wzruszającym momentem było przekazanie sztandaru przez obecne poczty sztandarowe uczniom klasy VII. To oni w następnym roku szkolnym będą godnie reprezentować naszą szkołę na wszelkich uroczystościach.

My życzymy wszystkim naszym wspaniałym absolwentom szczęścia, powodzenia, realizacji marzeń i planów, i pamiętajcie: To nie koniec, to dopiero początek Waszej drogi!