Jesteś tutaj:
  2. Nowości

Samborowo, 26 czerwca 2020r.

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

Rok szkolny 2019/2020 właśnie dobiega końca. Rok jakże inny od minionych. Od połowy marca szkoła funkcjonowała w trybie zdalnym. Z dnia na dzień ucichły szkolne korytarze, sale lekcyjne opustoszały. Lekcje przeniosły się za pośrednictwem komputerów, telefonów komórkowych do domów uczniów i nauczycieli. Inna i dziwna to była szkoła. Najważniejsze, że już się skończyła i miejmy nadzieję, że ten czas minął bezpowrotnie. Zakończenie roku przybrało też zupełnie inną formę. Nie spotykamy się dzisiaj na szkolnej uroczystości. Swoje świadectwa promocyjne uroczyście odbierzecie w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Uroczyście wręczymy Wam nagrody, dyplomy, stypendia. Dzisiaj Wasi wychowawcy spotykają się z Wami online. Bardzo cieszy minie, że wszyscy uczniowie otrzymali promocję do następnej klasy. Średnia ocen wynosi 4,12 – jest wysoka. Jestem z Was bardzo dumna i serdecznie gratuluję wspaniałych wyników. Byliście bardzo dzielni, samodzielni i zdyscyplinowani. Doskonale poradziliście sobie w nowej sytuacji, nikt „nie wypadł z obiegu”. W pełni zasłużyliście na wakacyjny odpoczynek.Życzę, aby wakacje dały Wam dużo radości, były bezpieczne i byście w pełni sił i z niczym nie zmąconą radością we wrześniu wrócili do szkolnych ławek.

Szanowni Rodzice, Wam należą się ogromne podziękowania za wsparcie, którego udzieliliście nam nauczycielom, ale przede wszystkim swoim dzieciom. Wiem, że do codziennych obowiązków doszły Wam lekcje w „zdalnej szkole”, że bez waszej pomocy całe to przedsięwzięcie zakończyło by się niepowodzeniem. W imieniu swoim i całej kadry pedagogicznej bardzo Państwu dziękuję za pomoc, wsparcie i wyrozumiałość. Życzę udanego urlopu, odpoczynku i wielu życiowych radości.

z wyrazami szacunku

Katarzyna Ślusarz