Gminny etap Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

W dniu 25 kwietnia 2023 roku, w Zespole Szkół im. Mikołaja Kopernika w Samborowie, odbył się gminny etap Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. W grupie uczniów klas starszych zwyciężyła ekipa gospodarzy turnieju, reprezentanci szkoły w Samborowie. Zwycięski zespół wystąpił w składzie:

Paweł Kulesza, uczeń klasy 8a
Jakub Wolf, uczeń klasy 8a
Błażej Piędel, uczeń klasy 6

Paweł Kulesza odniósł także sukces indywidualny, zajmując II miejsce w klasyfikacji generalnej.

Opiekunem przygotowującym uczniów do turnieju był pan Maciej Domin.

Organizatorem etapu gminnego i fundatorem pięknych pucharów była Gmina Ostróda. Podziękowania za sprawną organizację i prowadzenie konkursu należą się panu Adrianowi Sadowskiemu.

Zwycięzcy etapu gminnego będą reprezentowali Gminę Ostróda na etapie powiatowym turnieju, który odbędzie się już w najbliższy czwartek, 27 kwietnia, w Ostródzie. Na kolejnym etapie już łatwo nie będzie, ale trzymamy wszyscy kciuki za naszych reprezentantów.

Grupa uczniów młodszych w składzie: Agata Pycia, Nikola Mamińska, Tomasz Sokołowski i Bartosz Weinar zajęła piąte miejsce. Uczniom tym należą się podziękowania i szczególne gratulacje, ponieważ wszyscy są uczniami klasy 4 i byli najmłodszym zespołem wśród biorących udział w turnieju. Mamy nadzieję, że zebrane doświadczenia zaprocentują w kolejnych startach.