Pierwszaki poznają Kota Amadeusza

Pierwsza wizyta Kota Amadeusza w klasie I przebiegła w miłej atmosferze.

Pierwszaki poznały sympatycznego, rudego kotka, z którym będą uczestniczyć w projekcie edukacyjnym "Z Kotem Amadeuszem przez świat wartości i emocji".

Klasa I dołączyła do projektu edukacyjnego "Kot Amadeusz w świecie wartości i emocji". Pierwszym elementem projektu było poznanie jego bohatera - Kota Amadeusza, który podobnie jak dzieci, ma dni lepsze i gorsze, mnóstwo pomysłów i pytań oraz swoje radości i smutki. Razem z sympatycznym, rudym kociakiem, uczniowie klasy I, będą uczyć się jak rozpoznawać wartości oraz emocje i jak sobie z nimi radzić.

Pierwsze spotkanie dzieci z kotkiem przebiegło pomyślnie - uczniowie polubili bohatera, wysłuchali wierszyka i piosenki, a na końcu pokolorowali bohatera według własnego pomysłu, jednak z uwzględnieniem jego cech charakterystycznych.

Do zobaczenia następnym razem!

Autor: Katarzyna Pietrzyk