ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

24 czerwca 2022 roku pożegnaliśmy rok szkolny. Na szkolnym dziedzińcu po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się uczniowie klas I-III, a następnie uczniowie klas IV-VII.  Trud i ciężka praca nagrodzone zostały świadectwami z czerwonym paskiem, dyplomami oraz książkami, które wręczały Pani Dyrektor, Katarzyna Ślusarz i Pani Wicedyrektor, Grażyna Kapczyńska.

O 10.00 w hali sportowej odbyło się pożegnanie uczniów klasy VIII. Uroczystość poprowadziła Pani Marta Pokrzywnicka i Pani Dorota Piątek w imieniu klas siódmych.

Pani Dyrektor Katarzyna Ślusarz wraz z wychowawcą, Panem Pawłem Gębura, wręczała uczniom świadectwa, nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, listy pochwalne za aktywną działalność na rzecz społeczności szkolnej. Również Rodzice otrzymali podziękowania za pracę na rzecz szkoły oraz listy gratulacyjne za świetne wyniki swoich dzieci.

Po raz czwarty przyznany został Medal „Per aspera ad astra” za najlepsze wyniki w nauce - Nikoli Küchmeister oraz Statuetka Szkolnego Mistrza Sportu - Michalinie Morenc.  Natalia Piędel otrzymała statuetkę za 100% frekwencję przez 8 lat szkoły podstawowej.

Gratulujemy wszystkich sukcesów i życzymy Wam drodzy Absolwenci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i realizacji planów!

S Z C Z Ę Ś L I W E J    D R O G I !