OBCHODY ŚWIĄT MAJOWYCH

Maj – najpiękniejszy miesiąc roku. Jego początek to często słoneczne dni spędzone na wypoczynku w gronie najbliższych i przyjaciół. Ale maj jest także szczególnym miesiącem w historii Polski. W jego pierwszych trzech dniach obchodzone są trzy ważne święta: *Święto Pracy, *Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polski *Święto Konstytucji Trzeciego Maja. To ważne dni dla historii i tożsamości Polski. 2 maja w naszej szkole działo się wiele. Był KAHOOT patriotyczny na temat świąt majowych. Następnym zadaniem było wykonanie w zespołach klasowych MAJOWEJ INFOGRAFIKI. Na koniec odbyła się uroczystość patriotyczna na Skwerze Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Społeczność szkolna odśpiewała Hymn Polski i wysłuchała kilku słów na temat rocznic majowych, które zaprezentowali uczniowie klasy VIIb.