DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października 2021 roku odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Święta Edukacji Narodowej.  W tym dniu miało miejsce również  ślubowanie uczniów klasy pierwszej.
       Przybyłych gości - rodziców, delegacje uczniowskie, pracowników pedagogicznych i niepedagogicznych powitała pani Bożena Całka. Akcentowała, że to wielki dzień dla małego człowieka, który rozpoczyna naukę w naszej szkole. Po części artystycznej: wierszach, piosenkach na temat przyjaznej i tolerancyjnej szkoły, w której możemy zdobywać wiedzę - uczniowie klasy pierwszej ślubowali na sztandar szkoły, być dobrymi Polakami i dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły.
         Następnie dyrektor szkoły p. Katarzyna Ślusarz swoim magicznym ołówkiem pasowała dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej w Samborowie i skierowała kilka ciepłych słów podziękowania i zachęty. Wychowawczyni wraz z rodzicami wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i upominki. To był ważny dzień dla najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Najlepsze życzenia skierowane do naszych najmłodszych uczniów oraz do wszystkich pracowników oświaty w dniu ich święta skierowała przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Michalina Morenc.

Pani Dyrektor, Katarzyna Ślusarz, po złożeniu życzeń naszym pierwszoklasistom oraz pracownikom szkoły  wręczyła Nagrody Dyrektora w podziękowaniu za trud, pracę i osiągnięcia w ostatnim roku szkolnym.