POŻEGNANIE KLAS ÓSMYCH

25 czerwca 2021 roku pożegnaliśmy uczniów dwóch klas ósmych: VIIIa i VIIIb.  Nadal przy zachowaniu reżimu sanitarnego, jednak już z większą nadzieją na lepsze jutro wypuściliśmy tych wspaniałych młodych ludzi w świat, wyposażonych w wiedzę i umiejętności, które pozwolą im rozwijać się dalej w zależności od zainteresowań, pasji i wybranego kierunku.

Pełną wzruszeń uroczystość poprowadziły wychowawczynie, pani Joanna Krasowska (VIIIa) i pani Agnieszka Kowal (VIIIb).

Uroczystość rozpoczęło przekazanie sztandaru uczniom klas szóstych, którzy stanowić będą poczet sztandarowy w przyszłym roku szkolnym. Nasi ósmoklasiści (Kaja Morenc, Karolina Makowska, Kacper Budziński) godnie reprezentowali szkołę w poczcie sztandarowym  i dziękujemy im!

Pani Dyrektor Katarzyna Ślusarz wraz z wychowawczyniami wręczała uczniom świadectwa, nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie, listy pochwalne za aktywną działalność na rzecz społeczności szkolnej. Również Rodzice otrzymali podziękowania za pracę na rzecz szkoły oraz listy gratulacyjne za świetne wyniki swoich dzieci.

Nasi Absolwenci zostali również pożegnani przez uczniów klasy VII, przez reprezentanta uczniowskiej społeczności - Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego, Michalinę Morenc oraz Radę Rodziców. Były piosenki i chwile wzruszeń, gdy to przedstawiciele klas ósmych żegnali nauczycieli i pracowników szkoły.

Po raz trzeci przyznany został Medal „Per aspera ad astra” za najlepsze wyniki w nauce - Zuzannie Szauer (VIIIa)  oraz Statuetka Szkolnego Mistrza Sportu - Kai Morenc (VIIIb).  W tym roku została również wręczona statuetka za 100% frekwencji przez 8 lat szkoły podstawowej Kacprowi Budzińskiemu z klasy VIIIb.

Statuetkę otrzymała również zwyciężczyni III Finałowej Edycji Konkursu Samorządowego dla Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych", Dominika Liszewska z klasy VIIIb.

Gratulujemy wszystkich sukcesów i życzymy Wam drodzy Absolwenci wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń i realizacji planów!

S Z C Z Ę Ś L I W E J    D R O G I !