Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ im. MIKOŁAJA KOPERNIKA W SAMBOROWIE

w związku z rozpoczęciem roku szkolnego 2020/2021

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice.

1 września 2020r. (wtorek) o godzinie 9.00 rozpoczynamy nowy rok szkolny. Ze względu na sytuację epidemiologiczną w kraju nie odbędzie się tradycyjna uroczystość. Uczniowie udadzą się bezpośrednio do swoich sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami. Z przykrością informuję, że Rodzice nie będą mogli wejść na teren szkoły i w tych spotkaniach uczestniczyć. Spotkania odbywają się w reżimie sanitarnym, obowiązuje dezynfekcja rąk i noszenie maseczek ochronnych w częściach wspólnych, tj. w szatniach, toaletach i na korytarzach.

Uczniowie klas I – III wchodzą do szkoły WEJŚCIEM A (od strony szatni klas I – III) i udają się na II piętro do swoich sal:

Klasa I – s. 36

Klasa II – s. 38

Klasa III a – s. 37

Klasa III b – s. 39.

Uczniowie klas VI – VIII wchodzą do szkoły WEJŚCIEM B (od strony holu głównego) i udają się do swoich sal:

Klasa IV – s. 6

Klasa V – s. 20

Klasa VI a – s. 22

Klasa VI b – s. 10

Klasa VII – s. 12

Klasa VIII a – s. 8

Klasa VIII b – s. 7.

Bardzo proszę o zachowanie przy wchodzeniu do szkoły oraz w szatniach i na korytarzach dystansu społecznego – minimum 1,5 m odległości między poszczególnymi osobami.

Samborowo, 30 sierpnia 2020r.

Katarzyna Ślusarz

Dyrektor ZS w Samborowie